Jazda na rowerze to jeden z bezpieczniejszych sportów, który dzięki wielu rodzajom rowerów, może uprawiać prawie każdy z nas. Dlatego zapraszamy Was na drugą edycję radu rowerowego dla osób chorych na stwardnienia rozsiane i ich przyjaciół – Jazda z SM.

 

Kiedy? 13 – 19 sierpnia

Gdzie? Chełm – Krasnystaw – Nielisz – Zwierzyniec – Susiec – Horyniec Zdrój

Ile kilometrów? Dzienna trasa to odcinki od 35 do 50 kilometrów

Jak zgłosić się na rajd? Wystarczy zadzwonić pod numer 535 535 175 lub wysłać kartę zgłoszeniową pod adres m.trojanowska@ptsr.org.pl

Kto jest organizatorem? Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego

Koordynator: Milena Trojanowska, 535 535 175, m.trojanowska@ptsr.org.pl

Termin zgłoszeń: od 10 lipca do wyczerpania miejsc

 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Dla kogo jest ten rajd?

Dla osób chorych na stwardnienie rozsiane. Niestety, na trasie brakuje infrastruktury i miejsc hotelowych dostosowanych do potrzeb osób poruszających się na wózkach. Nie oznacza to, że te osoby nie mogą wziąć udziału w rajdzie! Oznacza to, że muszę liczyć się z pewnymi niedogodnościami, które będziemy starali się w miarę możliwości niwelować.

Czy muszę mieć swój rower?

Organizator zapewnia 10 rowerów elektrycznych. Można je zarezerwować podczas zgłoszenia na rajd. Pozostali uczestnicy są zobowiązani przyjechać ze swoimi rowerami. Istnieje możliwość wypożyczenia inne sprzętu rowerowego np. roweru trójkołowego. Takie zapotrzebowanie trzeba zgłosić koordynatorowi projektu. Wynajem rowerów jest bezpłatny.

Jak mam dostać się na miejsce startu i potem wrócić do domu?

We własnym zakresie. Organizator nie zapewnia przejazdu na miejsce startu rajdu i powrotu do domu. Warto zapytać w lokalnym oddziale PTSR czy z danego miasta nie jedzie ktoś samochodem i może zabrać dodatkową osobę.

Co opłaca Organizator?

Nocleg, wyżywienie (śniadanie, obiadokolacja, przekąski i napoje w trakcie drogi), wynajem 10 rowerów, pamiątkowe medale i gadżety, ubezpieczenie, opieka rehabilitanta w trakcie rajdu.

Jakie koszty muszę ponieść w związku z rajdem?

Koszt przejazdu na miejsce startu rajdu i powrotu do domu.

Masz pytania?

Zadzwoń pod numer 535 535 175 (proszę nie dzwonić w weekendy i po godzinie 18) lub napisz maila: m.trojanowska@ptsr.org.pl


Załączniki: logo.docx regulamin.docx
  • zdjęcie z wydarzenia
  • zdjęcie z wydarzenia


tutaj lista pięciu ostatnio opublikowanych wiadomości
tutaj lista pięciu najczęściej czytanych wiadomości
Polub nas na facebooku Polub nas na facebooku