Zapraszamy rodziców dzieci z SM oraz młodych pacjentów do uczestnictwa w pierwszej ogólnopolskiej konferencji „SM u dzieci i młodych dorosłych”, która odbędzie się 30 marca 2019 (sobota) w sali konferencyjnej Dziecięcego Szpitala Klinicznego przy ulicy Żwirki i Wigury 63A w Warszawie.


Konferencja jest podzielona na dwie równoległe części. Pierwsza skierowana jest głównie do rodziców i składa się z wykładów różnych specjalistów (neurologów, dietetyków, neuropsychologa, psychologa, lekarza rehabilitacji). W konferencji mogą uczestniczyć także młodzi pacjenci, ale jeśli woleliby inne aktywności, przygotowaliśmy dla nich: prezentację ciekawych ćwiczeń fizycznych i treningów poznawczych, również z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości, spotkanie z młodą osobą z SM, psychologiem, możliwość podzielenia się własnymi doświadczeniami (dla chętnych).

Udział w konferencji jest bezpłatny. Osoby chętne do wzięcia udziału prosimy o kontakt na: konferencja@ptsr.org.pl lub telefonicznie: 22 127 48 50. W zgłoszeniu proszę podać informację, w jakim wieku jest dziecko i czy również będzie uczestniczyło w konferencji.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pełny program dostępny jest na stronie: 

http://www.smudzieci.pl/index.php/en/kontakt/konferencja/103-agenda/169-program-konferencji-sm-u-dzieci-i-mlodych-doroslych.  • zdjęcie z wydarzenia


tutaj lista pięciu ostatnio opublikowanych wiadomości
tutaj lista pięciu najczęściej czytanych wiadomości
Polub nas na facebooku Polub nas na facebooku