"Malowane światłem 4" to kolejna odsłona wystawy prac fotograficznych profesora Jana Madeya i Doroty Madey. Zdjęcia można oglądać od 3 do 25 czerwca w Galerii UW w Pałacu Kazimierzowskim na kampusie głównym przy Krakowskim Przedmieściu 26/28.

Fotografię, jak mówi sam autor, to wyraz inspiracji otaczającym nas światem, formami, przyrodą. Na wystawie znajdziemy wiele tematów ujętych na zdjęciach. Po raz pierwszy współautorką kolekcji jest Dorota Madey, prywatnie żona Profesora. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia kampusu Uniwersytetu Warszawskie i przyjrzenia się zdjęciom, pięknym kolor i kształtom, która udało się uchwycić na foografiach. 

Profesor Jan Madey to wyjątkowa osoba dla Polskigo Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego. Od 20 lat jest członkiem stowarzyszenia, dwukrotnie podejmmował się obowiązków przewodniczącego organizacji, w trakcie ostatniej kadencji był skarbnikiem PTSR. Za te zasługi, ogrom pracy i zaangażowanie otrzymał w drodze uchwały podczas wyborów nowych władz PTSR tytuł Honorowego Przewodniczącego. Gratulujemy i jeszcze raz dziękujemy za to, że jest Pan z nami.

Oficjalne nadanie tytułu Dla profesora Jana Madeya odbędzie się w późniejszym terminie, o czym poinformujemy Państwa za pośrednictwem naszej strony.  • zdjęcie z wydarzenia


tutaj lista pięciu ostatnio opublikowanych wiadomości
tutaj lista pięciu najczęściej czytanych wiadomości
Polub nas na facebooku Polub nas na facebooku