Jesteś w: Strona główna


IV Abilimpiada PTSR – Grębiszew 2016

Magdalena Konopka, 2016-08-24 10:12

To był bardzo udany weekend! Abilimpiada – czyli olimpiada umiejętności lub – jak kto woli – olimpiada artystyczna - przyciąga coraz więcej osób. I bardzo się z tego cieszymy! Można było wystąpić w konkurencjach medalowych lub wziąć udział w warsztatach i nauczyć się robić np. piękną biżuterię.

Czytaj więcej >>

Wyniki Konkursu na najlepszą pracę dyplomową poruszającą temat SM

Magdalena Konopka, 2016-08-23 11:14
Mamy przyjemność ogłosić, że tegoroczny konkurs na najlepszą pracę dyplomową poruszającą temat SM wygrała praca pt: "Analiza jakości życia osób chorych na stwardnienie rozsiane- ich sytuacja zdrowotna i zabezpieczenie społeczne" autorstwa Angeliki Stańczyk. Laureatce serdecznie gratulujemy! Nagroda zostanie wręczona 2 września 2016 w siedzibie Fundacji Batorego przy ul. Sapieżyńskiej 10A Zapraszamy!
Czytaj więcej >>
załącznik

Jazda z SM! Szlakiem Green Velo dla chorych na SM

Magdalena Konopka, 2016-08-16 15:39

Jazda na rowerze jest jednym z najbezpieczniejszym sportów, który daje możliwość łączenia dwóch przyjemności: dbania o sprawność fizyczną oraz integracji, bo to przecież może być sport grupowy. Dlatego Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego w ramach działań na rzecz osób chorych organizuje w tym roku niesamowitą wycieczkę rowerową po ścieżkach szlaku Green Velo najpiękniejszymi zakamarkami Polski w towarzystwie innych chorych, którzy w trakcie tej podróży opowiedzą swoją historię życia z SM.

Czytaj więcej >>

Wolne miejsca w programie lekowym w Siedlcach i Krakowie

Magdalena Konopka, 2016-08-09 14:43
Szanowni Państwo, Informujemy o wolnych miejscach w programie leczenia w Siedlcach oraz w Krakowie. W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt bezpośrednio ze szpitalami:
Czytaj więcej >>

Przypominamy o badaniu dotyczącym opieki pielęgniarskiej osób z SM.

Magdalena Konopka, 2016-08-08 15:48
Szanowni Państwo, Przypominamy o badaniu dotyczącym opieki pielęgniarskiej osób z SM. Jest ono niezwykle ważne w kontekście jakości opieki pielęgniarki w Polsce, zaś jego wyniki posłużą nam do prezentacji oczekiwań względem personelu pielęgniarskiego i do rozwijania kursu on-line dla pielęgniarek SM, który ruszy jesienią bieżącego roku.
Czytaj więcej >>

PTSR w Ministerstwie Zdrowia

Magdalena Konopka, 2016-08-05 12:33

Przedstawiciele PTSR, przewodniczący RG Tomasz Połeć, Scholastyka Śniegowska i mecenas Krzysztof Maśliński spotkali się 4 sierpnia br. z Wiceministrem Zdrowia Markiem Tombarkiewiczem. Spotkanie dotyczyło najważniejszych potrzeb chorych na stwardnienie rozsiane. Poruszono kwestie dostępu no najnowszych leków, które w Europie są już stosowane.

Czytaj więcej >>
strony: pierwsza ostatnia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 stron: 110, pozycji: 655


Infolinia SM

22 127 48 50
Jeśli potrzebujesz informacji na temat stwardnienia rozsianego, leczenia, rehabilitacji lub przysługujących ci uprawnień, zapraszamy do kontaktu z infolinią SM. Możesz też umówić się na rozmowę z wybranym z naszych specjalistów:
sponsorzy
Polub nas na facebooku Polub nas na facebooku