Strona internetowa organizacji jest platformą wymiany informacji dotyczących choroby, działań organizacji, ale też doświadczeń osób żyjącymi z SM. Aby móc lepiej i pełniej wypełniać to ostatnie zadanie, Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego zaprasza osoby chore do podzielenia się swoją historia życia ze stwardnieniem rozsianym.

Planowane jest nagranie krótkich, kilkuminutowych tematycznych filmików, które zostaną zamieszczone na stronie internetowej organizacji. Celem projektu jest pokazanie prawdziwej twarzy choroby. Chcemy przedstawić problemy, z którymi na co dzień osoby żyjącej z SM się borykają i sposoby, w jakie radzą sobie z nimi. Czym innym jest wiedza ekspertów, a czym innymi wiedza praktyczna osób chorych. Wiedza medyczna, naukowa nigdy nie zastąpi wymiany informacji i doświadczeń bezpośrednio między tymi, którzy na co dzień stykają się z podobnymi problemami.

Jeżeli chcesz wesprzeć środowisko osób chorych i wziąć udział w nagraniu dzieląc się swoją historią życia ze stwardnieniem rozsianym, skontaktuj się z nami. Koordynatorem projektu jest Milena Trojanowska, nr tel.: 535 535 175, e-mail: m.trojanowska@ptsr.org.pl

Partnerem projektu „Ludzka twarz SM” jest Fundacja PZU.

Logo PZU i obrazek twarzy odsłaniającej maskętutaj lista pięciu ostatnio opublikowanych wiadomości
tutaj lista pięciu najczęściej czytanych wiadomości
Polub nas na facebooku Polub nas na facebooku