W ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej „SyMfonia Serc”, Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego (PTSR) ogłasza dziewiątą  edycję konkursów: poetyckiego i fotograficznego. Do udziału w konkursach zapraszamy osoby chore, niepełnosprawne, a także ich Rodziny i Przyjaciół. Hasło przewodnie konkursów, tradycyjnie już nawiązuje do hasła Światowego Dnia SM, w tym roku brzmi ono "Widzialność". Zachęcamy by podzielić się z nami swoją interpretacją tematu, ubraną  w formę wiersza lub zdjęcia.
Konkurs adresowany jest do nieprofesjonalistów. Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie prac do 30 czerwca 2019 r.  Prace oceniać będzie jury konkursowe. Organizator przewidział wyróżnienia i nagrody. Warunki konkursów zostały zawarte w poszczególnych Regulaminach, które są do pobrania w na stronie internetowej www.ptsr.org.pl .

Organizatorem konkursu jest Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego, działające na rzecz osób chorych na SM w Polsce. Wszelkie pytania prosimy kierować do Magdaleny Konopki pod numery  tel. (22) 258 71 75, 535 533 238 lub adres mailowy: m.konopka@ptsr.org.pl

 


Załączniki: regulamin konkursu fotograficznego.doc regulamin konkursu poetyckiego.doc


tutaj lista pięciu ostatnio opublikowanych wiadomości
tutaj lista pięciu najczęściej czytanych wiadomości
Polub nas na facebooku Polub nas na facebooku