Zapraszamy do udziału w debacie organizowanej przez PTSR oraz Instytut Ochrony Zdrowia na temat leczenia stwardnienia rozsianego pt. „Kompleksowa opieka medyczna nad pacjentami chorymi na stwardnienie rozsiane ‒ najnowsze wytyczne postępowania”. Debata odbędzie się 6 marca w Sali konferencyjnej Biblioteki Uniwersyteckiej przy ul. Prof. S. Pigonia 8 w Rzeszowie.

Gośćmi debaty będą Pan Roberta Bugaj, Dyrektor Podkarpackiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ, Pani Profesor Halina Bartosik-Psujek, Konsultant Wojewódzka w dziedzinie neurologii oraz Tomasz Połeć, Przewodniczący Rady Głównej Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego. 

Podczas debaty porozmawiamy na temat sytuacji pacjentów chorych na stwardnienie rozsiane w województwie podkarpackim oraz w Polsce, o tym, jakie są obecnie możliwości leczenia tej choroby i jak wygląda relacja pacjenta z lekarzem w kontekście wyboru terapii. Ważnym jest, aby wypracować kompleksową strategię opieki terapeutycznej nad chorymi z SM, do czego zaproszeni zostali przedstawiciele urzędów zajmujących się zdrowiem na poziomie miasta oraz województwa. 
   • zdjęcie z wydarzenia


tutaj lista pięciu ostatnio opublikowanych wiadomości
tutaj lista pięciu najczęściej czytanych wiadomości
Polub nas na facebooku Polub nas na facebooku