KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

29 Lipiec , 2019
Petycja do Ministra Zdrowia ws. leczenia postaci pierwotnie postępującej stwardnienia rozsianego

Osoby z pierwotnie postępująca postacią stwardnienia rozsianego (PPMS) apelują do ministra zdrowia, Łukasza Szumowskiego, o przyznanie refundacji jedynej terapii, która może zahamować postęp ich choroby.

Czytaj więcej
18 Lipiec , 2019
Uroczystości pogrzebowe dr Marii Kassur

Uroczystości pogrzebowe dr Marii Kassur odbędą się we wtorek 23 lipca o godz. 10.00 w kościele pw. Św. Pawła Boromeusza na Starych Powązkach w Warszawie, następnie zmarła zostanie odprowadzona na miejsce wiecznego spoczynku.

Czytaj więcej
16 Lipiec , 2019
Z ogromnym żalem informujemy, że zmarła dr Maria Kassur

Z ogromnym żalem informujemy, że zmarła dr Maria Kassur, jedna z założycielek Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego oraz Honorowa Przewodnicząca Rady Głównej PTSR. To wielka strata dla środowiska osób chorych na stwardnienie rozsiane oraz ich bliskich.
Pragniemy złożyć wyrazy głębokiego współczucia rodzinie i bliskim p. dr Marii Kassur.

Czytaj więcej
15 Lipiec , 2019
Debata i Koncert w Ciechocinku

13 lipca mieliśmy okazję gościć  w Ciechocinku, gdzie  odbyła się Debata Ekspercka pn. "Stwardnienie rozsiane - fakty i mity" oraz koncert zespołów Teren C oraz Lonstar. Wszystko w ramach kampanii społeczno- informacyjnej SyMfonia serc.

Czytaj więcej
11 Lipiec , 2019
SMExpress 72

W załączniku prezentujemy najnowszy numer SM experessu do pobrania w pliku PDF.

Czytaj więcej
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies