KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Dla mediów

Od 30 lat zmieniamy sposób myślenia o stwardnieniu rozsianym, obalamy stereotypy, szerzymy wiedzę opartą na dowodach naukowych. Przy pomocy ekspertów i osób z SM zmieniamy system opieki zdrowotnej. Chcemy, aby jakość życia osób z SM żyjących w naszym kraju była na  najwyższym możliwym poziomie, a społeczeństwo - udzielało wsparcia.

Prowadzimy projekty, kampanie edukacyjne i informacyjne o różnorodnej tematyce dokładając starań, by docierały do jak najszerszego grona i by wypełniały luki zarówno w wiedzy jak i w dostępnych formach pomocy.

W sprawie współpracy, komunikatów prasowych, nagrań prosimy o e-mail do a.gryzewska@ptsr.org.pl

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi projektami i działaniami: https://ptsr.jellinekserwer.pl/inne-dzialania

NAPISALI O NAS:

Światowy dzień SM 30 maja 2022

Rozmowa z prof. Moniką Adamczyk-Sową (Światowy Dzień SM. Rozmowa na temat objawów choroby, diagnostyki i leczenia SM. Rozmowa dotyczyła także nowopowstającego Centrum Kompleksowej Diagnostyki i Leczenia chorych na stwardnienie rozsiane w Zabrzu).

Platforma - przeglądarka (biuletynimm.pl)

 Rozmowa prof. dr hab. n. med. i n. o zdr. Moniką Adamczyk-Sową

 Reforma programów lekowych - rekomendacje neurologów (Gościem Medexpressu jest prof. Monika Adamczyk-Sowa, prezes Sekcji Stwardnienia Rozsianego i Neuroimmunologii PTN)

 

Gość Wieczoru WTK: Stwardnienie rozsiane - nieuleczalna choroba atakująca młodych. Rozmowa z prezes-elekt Sekcji Stwardnienia Rozsianego i Neuroimmunologii Polskiego Towarzystwa Naukowego prof. Alicją Kalinowską z Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu (objawy choroby, opieka nad pacjentem z SM, programy lekowe SM,

Stwardnienie rozsiane - nieuleczalna choroba atakująca młodych ROZMOWA - WTK.PL

 Wieczór RDC: Światowy Dzień Stwardnienia Rozsianego (gościem Wieczoru RDC była Dominika Czarnota-Szałkowska z Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego).

Wieczór RDC: Światowy Dzień Stwardnienia Rozsianego – Warszawa i Mazowsze – najnowsze wiadomości w RDC

 Obchody Światowego Dnia Stwardnienia Rozsianego

 30 maja: Światowy Dzień Stwardnienia Rozsianego

 

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies