KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

15 Lipiec , 2019
Debata i Koncert w Ciechocinku

Debata i Koncert w Ciechocinku

13 lipca mieliśmy okazję gościć  w Ciechocinku, gdzie  odbyła się Debata Ekspercka pn. "Stwardnienie rozsiane - fakty i mity" oraz koncert zespołów Teren C oraz Lonstar. Wszystko w ramach kampanii społeczno- informacyjnej SyMfonia serc. 

Nasza wizyta rozpoczęła się debatą w kinie „Zdrój”, gdzie profesor Jerzy Kotowicz i Tomasz Połeć Przewodniczący RG PTSR, rozprawili się z mitami, jakie kojarzą się ze stwardnieniem rozsianym. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem uczestników, którzy chętnie zadawali pytania. 

Po debacie przyszedł czas na Koncert w Muszli koncertowej w Parku Zdrojowym, gdzie widzowie mogli nie tylko posłuchać fantastycznej muzyki, ale również otrzymać materiały informacyjne o SM i PTSR, a także odwiedzić stoisko PTSR i zasięgnąć informacji.  To był bardzo udany i owocny dzień.

Nasza obecność w Ciechocinku to część cyklu debat i koncertów, z którymi odwiedzamy miasta w całej Polsce. Już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie 10 sierpnia w Wolsztynie.

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies