KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Darowizny pieniężne

Drodzy Darczyńcy!
Wszystko, co robi nasza organizacja dla osób z SM i ich rodzin, jest bezpłatne i ogólnodostępne. Pomoc świadczymy w całej Polsce, wspierając chorych, którzy dopiero otrzymali diagnozę jak i tych, którzy zmagają się ze stwardnieniem rozsiany od wielu lat, a także ich bliskich.
Wspólnie z nami zmieniacie na lepsze życie ludzi, których codzienność została często przez chorobę wywrócona do góry nogami. Działamy aktywnie robiąc wszystko, by mogli realizować swoje pasje, spełniać marzenia i z niczego nie rezygnować.
Dziękujemy Wam za to, że jesteście z nami!
                                                                                   Tomasz Połeć,
                                                                                   Przewodniczący Rady Głównej
                                                                                   Polskiego Towarzystwa Stwardnienia RozsianegoMożecie nas wspierać przekazując darowizny pieniężne. Na co je wykorzystujemy? Na nasze działania statutowe, m.in. poradnictwo specjalistyczne, Infolinię SM, wydawanie publikacji, webinary, działania komunikacyjne, działania rzecznicze. Jak to wygląda, ile to kosztuje?

25 zł
-  jedna wysyłka kilku bezpłatnych publikacji (zobacz naszą Biblioteczkę: https://ptsr.org.pl/wydawnictwa)

90 zł - godzina konsultacji psychologicznej w naszej Specjalistycznej poradni (zobacz ofertę naszej poradni: https://ptsr.org.pl/specjalisci)
150 zł - godzina konsultacji neurologa w naszej Specjalistycznej poradni (zobacz ofertę naszej poradni: https://ptsr.org.pl/specjalisci)
6 000 zł - zorganizowanie spotkania dla osób z SM z udziałem specjalistów (zobacz nasze spotkania i webinary: https://ptsr.org.pl/strona/168,webinary-i-podcasty-o-sm).
60 000 zł -zorganizowanie 3 dniowego wydarzenia wyjazdowego dla 50 osób z niepełnosprawnościami (zobacz naszą Abilimpiadę SM: https://ptsr.org.pl/wydarzenie/7,abilimpiada-sm)

Chcesz zrobić przelew bezpośrednio z Twojej bankowości?Chcesz zrobić wpłatę przez naszą stronę?

Nr konta: 37 1440 1390 0000 0000 1568 3902
Nazwa i adres instytucji: Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego,  ul. Nowolipki 2a, 00-160, Warszawa
Tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe

Dla przelewów zagranicznych
IBAN: 
PL37144013900000000015683902
BIC/SWIFT: BPKOPLPW 

Możesz skorzystać z naszego systemu płatności, który przekieruje Cię do bezpiecznego systemu Twojej bankowości internetowej
https://ptsr.org.pl/chce-pomoc

 

Skorzystaj z Siepomaga
PTSR 
posiada także zarejestrowane konto i prowadzi zbiórki celowe na portalu zbiórek charytatywnych online Siepomaga: https://www.siepomaga.pl/ptsrJeśli wesprzesz nas finansowo, oprócz pomocy w realizacji naszych działań statutowych, będziesz mógł:
- jako osoba fizyczna - odliczyć sobie darowiznę w wysokości do 6% dochodu w deklaracji rocznej za rok, w którym nam ją przekazałeś (Art. 26 §1 pkt 9 i 10 ustawy o podatku od osób fizycznych);
- jako osoba prawna (tj. spółka prawa handlowego, jak: spółka akcyjna lub spółka z o.o.) - odliczyć sobie darowiznę w wysokości 10% dochodu w deklaracji rocznej za rok, w którym przekazały tą darowiznę (art. 18 §1 pkt 1ustawy o podatku od osób prawnych).
Darowizny rozliczysz łatwo np. w jednym z programów do rozliczania PITów on-line, pamiętaj tylko o jej wykazaniu w zeznaniu rocznym.

Pamiętaj, abyś zachował, w razie kontroli, przez okres 5 lat dowód wpłaty na rachunek bankowy obdarowanego.


CHCESZ WŁĄCZYĆ SIĘ W INNY SPOSÓB?
Zobacz zakładkę "Chcesz pomóc?" na naszej stronie.
MASZ INNY POMYSŁ?NAPISZ LUB ZADZWOŃ:
a.gryzewska@ptsr.org.pl; tel. 530-339-093

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies