KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

SM krok po kroku

Diagnoza stwardnienia rozsianego zwykle spada na nas niespodziewanie - czasem szybko po wystąpieniu pierwszych objawów, innym razem po jakimś czasie, szczególnie, gdy symptomy choroby nie są podręcznikowe.
To trudny okres, w którym mogą towarzyszyć Ci silne emocje, obawy i wiele pytań: jak wygląda leczenie, jakie są rokowania, co robić dalej i u kogo szukać pomocy. Zdarzyć się też może, że nie będziesz wiedzieć o co zapytać. Chcemy krok po kroku przeprowadzić Cię przez ten pierwszy okres!
Będziemy towarzyszyć Ci w zdobywaniu wiedzy o swojej chorobie, byś - zwłaszcza na początku - nie musiała/musiał przedzierać się przez różne treści w Internecie. Wypełnij poniższy formularz i znajdź odpowiedzi na najczęstsze pytania dot. SM. Jeśli coś wyda ci się niejasne lub po prostu zechcesz zgłębić dane zagadnienie - zapraszamy do kontaktu z naszą bezpłatną Infolinią SM. Możesz dzwonić 22 127 48 50 lub pisać na cism@ptsr.org.pl - jesteśmy tu dla Ciebie! Proponujemy też m.in. wsparcie psychologiczne i konsultacje neurologiczne.

ZŁOTA "6-TKA" DOTYCZĄCA DIAGNOZY SM

  1. Czas ma znaczenie w SM! Jeśli zdiagnozowano u Ciebie SM jak najszybciej porozmawiaj z neurologiem o możliwościach leczenia.
    Nie zwlekaj!

  2. Wiedza to władza! Miej kontrolę nad swoim SM i szukaj informacji o chorobie. Wiedza pozwoli Ci podejmować świadome decyzje
    dotyczące zdrowia.

  3. SM nie musi zawładnąć Twoim życiem, choć może w nim wiele zmienić. Bardzo dużo zależy od Ciebie! 

  4. Każdy choruje inaczej! Pamiętaj, że nie każdy z opisanych problemów i objawów musi dotyczyć Ciebie.

  5. Zdrowy styl życia to podstawa! Odpowiednie odżywianie się, ruch, fizjoterapia, dbanie o psychikę są niezmiernie ważne.

  6. Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego pomaga osobom z SM i ich bliskim. Zadzwoń na naszą bezpłatną Infolinię SM pod numerem 22 127 48 50. Nie zostawimy Cię bez wsparcia!

SM KROK PO KROKU

Tak
Jestem w trakcie diagnozowania