KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Zrób zakupy i pomóż! - faniMani.pl

Robisz zakupy przez portal Fani Mani? Jeśli nie, to może czas zacząć, bo to wspaniała inicjatywa wspierająca organizacje pożytku publicznego. Możesz więc nam pomagać i wspierać naszą działalność, kupując online w ponad 1000 sklepów internetowych!

Jak to działa? Robisz zakupy w wybranym przez siebie sklepie i wskazujesz naszą organizację! Dzięki Fani Mani sklep, w którym zakupiłeś produkty przekazuje nam część swoich zysków! Co ważne, Ty nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. 

Dla sklepów zarejestrowanych na platformie Fani Mani to nie tylko forma reklamy, ale i sposób na prezentację firmy jako odpowiedzialnej społecznie, dla nas i wielu innych organizacji to faktyczna pomoc i wsparcie, którą przekuwać możemy na realizację naszych działań statutowych.

Jak nam pomagać za pośrednictwem Fani Mani?

Brzmi bardzo prosto, prawda? Rób zakupy przez Fani Mani i wspieraj Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego.

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies