KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Centrum Informacyjne SM

Centrum Informacyjne SM (CISM) działa od 2006 roku. W CISM Informatorzy, przeszkoleni i posiadający szeroką wiedzę z zakresu SM, udzielają informacji o stwardnieniu rozsianym: jego objawach, leczeniu, rehabilitacji, a także o wszystkich innych kwestiach dotyczących SM osobiście bądź w ramach Ogólnopolskiej Infolinii SM. Ze wsparcia Centrum Informacyjnego SM i Infolinii SM w 2021 skorzystało prawie 1 000 osób.

Działania Centrum Informacyjnego SM to nie tylko udzielanie informacji. Jeśli masz problemy z dostępem do leczenia albo rehabilitacji, potrzebujesz wsparcia w prowadzeniu rozmów z przedstawicielami opieki medycznej możesz swój problem zgłosić Informatorowi na Infolinii. Zostanie on przekierowany odpowiednim osobom, które prowadzą działania rzecznicze.
Zadzwoń:
 22 127 48 50, od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16. Możesz napisać też e-mail na adres: cism@ptsr.org.pl.  

W ramach działań Centrum Informacyjnego SM możesz również otrzymać od nas darmowe publikacje dotyczące SM (link do biblioteczki), a także magazyn SM Express (link do wszystkich numerów).

Konsultacje ze specjalistami
W ramach Centrum Informacyjnego można również skorzystać z porady lub wsparcia specjalistycznego: psychologów, prawnika, pracownika socjalnego, neurologa i dietetyka. Jeżeli chcesz umówić się na spotkanie osobiste (w Warszawie) lub rozmowę telefoniczną z naszymi specjalistami, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (kliknij). Tak szybko, jak zwolni się miejsce, wybrany specjalista skontaktuje się z tobą w celu ustalenia dogodnego terminu rozmowy.

Centrum Informacyjne (Infolinia SM) współfinansowane jest przez:

Partnerzy Centrum Informacyjnego
                        

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies