KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Oddział w Ciechanowie

17 Lipiec , 2020
PTSR Oddział w Ciechanowie zaprasza na VIII Abilimpiadę SM!

PTSR Oddział w Ciechanowie zaprasza na VIII Abilimpiadę SM!

Zapraszamy serdecznie do udziału w VIII Abilimpiadzie SM, która odbędzie się w dniach 11.09-13.09.2020r. Spotkamy się w Ośrodku Rehabilitacyjnym POLANIKA w Kompleksie Świętokrzyska Polana, ul. Laskowa 95, 26-050 Zagnańsk Chrusty k/Kielc.

Bardzo liczymy na Państwa obecność. Zapewniamy zakwaterowanie, wyżywienie i zwrot kosztów podróży, w uzasadnionych przypadkach zawodnicy mogą przyjechać z opiekunem. 

Każdy uczestnik może wziąć udział w dowolnej ilości konkurencji, jednak polecamy zapoznanie się z harmonogramem konkurencji oraz Regulaminem  Abilimpiady SM 2020.

Pierwszym etapem rekrutacji będzie wypełnienie i dostarczenie przez zainteresowanego formularza zgłoszeniowego do projektu drogą pocztową lub e-mailową do najbliższego Oddziału PTSR, bądź bezpośrednio do biur Oddziałów PTSR. Do formularza załączyć należy również aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub aktualne orzeczenie o niepełnosprawności, bądź aktualne orzeczenie równoważnego (orzeczenie lekarza orzecznika ZUS). Zgłoszenia przyjmujemy do 11 sierpnia.

Abilimpiada to jedno z naszych ulubionych wydarzeń w roku, charakteryzujące się niepowtarzalną atmosferą. To nie są zwykłe zawody, to spotkanie, wymiana doświadczeń, okazja do zdobycia nowych umiejętności a także podziwiania wielu wartościowych dzieł, jakie tam powstają. W tym roku uczestnicy zmierzą się w 5 konkurencjach:

  1. Decoupage
  2. Robótki na drutach/szydełkowanie
  3. Sudoku
  4. Warcaby
  5. Konkurencja „Open” –  każdy z uczestników może zrobić pracę z dowolnej kategorii

W każdej z tych konkurencji można będzie wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe. Druki zgłoszeń, Regulamin, harmonogram i opis konkurencji znajduje się na stronie www.ptsr.org.pl

Wszelkie pytania prosimy kierować do Joanny Kalisiak, j.kalisiak@ptsr.org.pl,  tel. 535 533 238.

Projekt jest współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

https://dane.ptsr.org.pl/images/sponsors/Logo-pfron-1.png

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies