KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

06 Wrzesień , 2020
List od Przewodniczącego PTSR z okazji 30-lecia

List od Przewodniczącego PTSR z okazji 30-lecia

W tym roku Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego kończy 30 lat! Tak, już od tylu lat jesteśmy razem. Od dziś, przez kilka najbliższych dni obchodzić będziemy jubileusz naszej Organizacji. Z tej okazji przedstawiamy kilka ciekawych materiałów dotyczących historii PTSR, zmian jakie dokonały się w dostępie do leczenia SM w naszym kraju i wsparcia jakie oferuje nasza organizacja. Dziś, otwierając obchody 30-lecia PTSR, zapraszamy do przeczytania listu Przewodniczącego PTSR – Tomasza Połcia dotyczącego idei powstania organizacji.

 

Obchody 30-lecia Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego otrzymały Patronat Honorowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.  Zachęcamy do odczytania dyplomu, który z tej okazji otrzymaliśmy od Prezydenta.

 

 

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies