KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

11 Wrzesień , 2020
30 lat PTSR – jak działamy i pomagamy!

30 lat PTSR – jak działamy i pomagamy!

Przez te 30 lat zmieniło się wiele, ale jedno pozostało niezmienne – PTSR od chwili powstania, przez ostatnie kilkadziesiąt lat niesie pomoc i daje wsparcie osobom z SM, ich rodzinom i bliskim, edukuje społeczeństwo i walczy o istotne zmiany systemowe. Poniższa infografika przedstawia działania i  formy wsparcia oferowane przez naszą organizację:

  • Na naszej stronie internetowej w zakładce „Jak pomagamy?” znajdziecie wiele przydatnych informacji na temat pomocy specjalistów: psychologów, neurologa, prawnika, pracownika socjalnego
  • Zachęcamy też do kontaktu z naszymi specjalistami poprzez Infolinię SM: (22) 127 48 50. Możecie też zamawiać bezpłatne broszury, które znajdziecie w zakładce Wydawnictwa PTSR.
  • Jeśli potrzebujecie wsparcia lokalnie, wejdźcie w zakładkę „O PTSR/Oddziały” i znajdźcie jeden z kilkudziesięciu oddziałów naszej organizacji w całej Polsce.
  • Mapa SM pomoże z kolei odnaleźć Wam informacje o placówkach oferujących leczenie stwardnienia rozsianego.
Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies