KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

01 Grudzień , 2010

3 grudnia - Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

Jesteśm polakami Zobacz jakie wydarzenia są planowane w związku z międzynarodowym dniem osób niepełnosprawnych.

Polskie Forum Osób Niepełnosprawnych apeluje: Jeśli nie uświadomimy sąsiadom, samorządowcom, parlamentarzystom, urzędnikom, itp. potrzeb i problemów niepełnosprawnych Polaków, nic się nie zmieni!

Zbliża się 3 grudnia - Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. Nadal w Polsce jest więcej powodów do protestowania w tym dniu niż do świętowania.

Ten symboliczny Dzień to okazja do zamanifestowania prawa niepełnosprawnych Polaków do godnego życia i równoprawnego traktowania.

Zorganizujcie 3 grudnia WYDARZENIE (konferencję, spotkanie z Radnymi, imprezę, marsz, wystawę, itp.), które będzie Waszym Głosem w Obywatelskiej Kampanii o godne życie niepełnosprawnych Polaków.

I koniecznie zawiadomcie nas, że włączacie się do Kampanii pod sztandarem "Jesteśmy Polakami". Relację ze zdjęciami z Waszego Wydarzenia zamieścimy na stronie www.jestesmy-polakami.pl.
Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies