KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Oddział Pomorski

03 Styczeń , 2021
Bo marzenia są po to, by je spełniać!

Bo marzenia są po to, by je spełniać!

Oto 24-tonowy kadłub nowej "Empatii 60", dedykowany osobom niepełnosprawnym i seniorom, który tuż przed wigilią został obrócony pokładem do góry, żeby następnie wyposażyć go w gdańskiej stoczni i oddać miłośnikom pływania. Na pokładzie nowego szkunera mogłyby swobodnie zaparkować obok siebie dwa miejskie długie autobusy przegubowe! Maszty sięgają siódmego piętra typowego biurowca (22,5 m). Dwie toalety całkowicie przystosowane dla osób niepełnosprawnych, nadbudówka na dole 36m2, dwa prawdziwe kominki opalane drewnem, windy... Czy można wymarzyć coś jeszcze????

Pan prezes Fundacji Empatia z Poznania mówi tak: "Pokażemy całemu światu, jakie warunki potrafimy stworzyć naszym ludziom! Szkuner, który w porze zimowej tętni życiem warsztatowym i jest egzotyczną atrakcją jak jakieś, co najmniej, schronisko na Ornaku w Tatrach, tylko w Gdyni".

Tak, marzenia mogą się spełniać! Będziemy pływać, chociaż nie możemy chodzić!!!! A marzenia spełniać się mogą dzięki takim nieprawdopodobnym marzycielom, jakim jest pan Andrzej Walczak. Dziękujemy i czekamy!

Powrót