KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

06 Listopad , 2009

Stwardnienie rozsiane – zagadnienia kliniczne i społeczne

W dniu 6.11.2009 roku przedstawiciele Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego - Magdalena Kurowicka i Anna Gryżewska - uczestniczyły w konferencji naukowo - szkoleniowej pt. „Stwardnienie rozsiane – zagadnienia kliniczne i społeczne”.

Konferencja odbywała się w Sandomierzu a patronowali jej Świętokrzyska Izba Lekarska, Oddział Kielecki Polskiego Towarzystwa Neurologicznego oraz Oddział Neurologii z Pododziałem Udarowym SPZZOZ w Sandomierzu a także Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego.

Podczas konferencji poruszane były nie tylko tematy związane z etiologią, epidemiologią stwardnienia rozsianego, ale także kwestie związane z leczeniem imunomodulującym, funkcjonowaniem programów terapeutycznych, omawiano także przypadki kontrowersyjne.

Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego miało okazję zaprezentować się uczestnikom konferencji podczas krótkiej prezentacji i poprzez stoisko z wydawnictwami, broszurami i ulotkami dostępnymi podczas trwania konferencji dla wszystkich zainteresowanych.

SandomierzSandomierzSandomierz
Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies