KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

01 Czerwiec , 2021
Postulaty PTSR

Postulaty PTSR

Z okazji obchodów Światowego Dnia SM stworzyliśmy listę postulatów, o których realizację będziemy zabiegać. Postulaty zaprezentowane zostały w trakcie debaty pt. "SM. Więzi, kontakty, relacje. Koalicja na rzecz osób z SM", która odbyła się 28.05.2021. 

W trakcie debaty wraz z innymi organizacjami pacjenckimi: Fundacją StwardnienieRozsiane.info i SM - walcz o siebie oraz ekspertami: prof. Krzysztofem Selmajem, prof. Konradem Rejdakiem, prof. Agnieszką Słowik, prof. Haliną Bartosik-Psujek dyskutowaliśmy o leczeniu, sytuacji osób z SM w dobie pandemii Cobid-19 i potrzebie współpracy na rzecz osób z SM. Gościem była również Pani Marzanna Bieńkowska, Zastępca Dyrektora Departamentu Dialogu Społecznego i Komunikacji z Biura Rzecznika Praw Pacjenta.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią postulatów:

Pliki do pobrania
Postulaty PTSRPlik: pdf, Rozmiar: File not found!
Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies