KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

16 Listopad , 2009

Popołudnie poetyckie w ramach SyMfonii Serc

16 listopada 2009 r., w warszawskiej kawiarni Polskiej Agencji Prasowej, odbyło się wyjątkowe spotkanie, na którym laureaci konkursu poezji czytali swoje utwory.

Tematyka wierszy była różna: anioły, dobro, zło, człowiek, szczęście, tęsknota, życie…

Najważniejszym przesłaniem całej twórczości było: warto żyć! Mimo trudności, chwilowych niepowodzeń, choroby.

Spotkanie było doskonałą okazją do pokazania, że osoby niepełnosprawne to ludzie z ogromną wrażliwością, zdolnościami, radością, pozytywnym podejściem do swojego niełatwego z powodu choroby życia.

Słońce świeci dla wszystkich. Bywa tak, że to zdrowi nie chcą tego dostrzec.

16 listopada w kawiarni Wayne"s Coffee przy ulicy Brackiej odbył się wieczorek poetycki, zorganizowany przez Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego, w którym udział wzięli zaproszeni goście - laureaci konkursu poetyckiego organizowanego w ramach Jesiennej SyMfonii Serc. Nasi wspaniali poeci mogli zaprezentować swą twórczość przy lampce wina w kameralne atmosferze oraz porozmawiać o swoich problemach związanych nie tylko z chorobą.

Pragniemy gorąco podziękować wszystkim uczestnikom wieczoru poetyckiego za liczne przybycie i podzielenie się swoją twórczością z innymi.

ph1
ph1
ph1
ph1
Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies