KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

30 Czerwiec , 2021
Projekt badawczy "SM Projekt" - umiejętności rytmiczne a objawy SM

Projekt badawczy "SM Projekt" - umiejętności rytmiczne a objawy SM

Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego stara się wspierać inicjatywy badawcze, których celem jest poprawa jakości życia i funkcjonowania osób z SM.
Dziś przedstawiamy Wam kolejną taką inicjatywę, realizowaną w ramach Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Projekt dotyczy związku między umiejętnościami rytmicznymi i rytmiką, a objawami stwardnienia rozsianego. W jego ramach badacze dążą do opracowania i przetestowania nowatorskiej aplikacji wspierającej rehabilitację motoryczną osób z SM.
Prowadzący zapraszają do kontaktu osoby z SM, które chciałyby wziąć udział w badaniu. Dzięki chętnym, którzy zdecydują się na udział w projekcie, będą mogli oni opracować nowe sposoby pomagające w radzeniu sobie z życiem z chorobą.
Więcej szczegółów o samym badaniu oraz o tym, jak zgłosić chęć udziału tutaj: https://smprojekt.vizja.pl
Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies