KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

21 Marzec , 2011

Powrót - Zima Ural 2011

Przy wyjeździe był strach i niepewność przed nieznanym dzikim krajem, wyobrażenia w większości złożone z stereotypów… Paradoksalnie im bardziej na wschód i północ, im dziksze tereny i mniej ludzi, a przyroda jest łasa na każdy nawet najmniejszy kęs twojego ciepła, z tym większym człowieczeństwem się spotkaliśmy. Co tak naprawdę by szkodziło komuś (jak sadzimy tu w „cywilizowanym” i „rozwiniętym” kraju na zachodzie), tam w dziczy nie pomóc nam, a nawet delikatnie mówiąc podłożyć nogę. Kto ukarał by winowajce?
Jest inaczej, jest inaczej!

To miejsca gdzie goszcząc podaje się posiłki i nie są one pustym celebrowaniem tradycji na siłę wciskanym w gości, ale szczerym gestem, gdzie jedni naprawdę goszczą, a drudzy są goszczeni. Tu dobroć ludzka nie jest interesowna.
Tam byliśmy!Czytaj więcej >>
Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies