KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

03 Sierpień , 2021
2. Górski Bieg Zająca

2. Górski Bieg Zająca

Chcecie zrobić coś fajnego? Weźcie udział w "2. Górskim Biegu Zająca", którego patronem medialnym jest PTSR. Połączcie przyjemne z pożytecznym - weźcie udział w Biegu Zająca i wspomóżcie osoby z niepełnosprawnościami.
KIEDY? 4 WRZEŚNIA 2021
GDZIE? ul. Jana Białka 7 w Górze Kalwarii
ZAPISY na 2km (osoby niepełnosprawne): https://www.zmierzymyczas.pl/1246/2-gorski-bieg-zajaca.html
Udział w biegu osób niepełnosprawnych (2 km) jest BEZPŁATNY.
Formuła pozostaje niezmienna - "POMAGANIE PRZEZ BIEGANIE" To hasło przewodnie wszystkich imprez biegowych, które organizuje Fundacja Active Life wspierająca chorych na stwardnienie rozsiane (SM) oraz osoby z innymi niepełnosprawnościami.
Stworzono formułę, która angażuje zdrowych biegaczy w start osób chorych. Polega na tym, że każdy zarejestrowany uczestnik biegu kupujący swój pakiet startowy, umożliwia osobie niepełnosprawnej BEZPŁATNE wystartowanie w odrębnym biegu z przewodnikiem "Zającem". Tym samym, KAŻDA OSOBA CHORA I NIEPEŁNOSPRAWNA (również na wózku inwalidzkim) może zgłosić się do biegu, zarejestrować na stronie www.zmierzymyczas.pl i CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE wystartować na dystansie do 2 km z pomocą dedykowanego wolontariusza (nazywanego "Zającem"), który podczas całej trasy biegu zaopiekuje się zawodnikiem niepełnosprawnym. W ten sposób dajemy też możliwość wszystkim niepełnosprawnym biegaczom w pełni korzystać z przywilejów przeznaczonych dla biegaczy, biorących udział w biegu głównym (przełaj) na dystansie 10 km oraz Nordic Walking-5 km.
Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies