KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

02 Wrzesień , 2021
Konkurs na najlepszą pracę dyplomową o SM rozstrzygnięty!

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową o SM rozstrzygnięty!

Jak co roku PTSR ogłosiło konkurs na najlepszą pracę dyplomową o SM. Otrzymaliśmy dużo bardzo ciekawych prac, dotyczących jakości życia, fizjoterapii, medycyny alternatywnej, postaw rodzicielskich itp. Jury miało trudny orzech do zgryzienia.

Z przyjemnością informujemy, że jury w składzie: profesor Jerzy Kotowicz, Scholastyka Śniegowska, Marta Szantroch zdecydowało, że nagrodzone zostaną poniższe osoby:
1.  Małgorzata Pieczona za pracę pt. "Poczucie koherencji u osób chorych na stwardnienie rozsiane a ich sprawność fizyczna"
2. Agnieszka Skwarek za pracę pt. ""Postawy rodzicielskie, doświadczenia traumatyczne, aleksytymia i depresja u osób chorych na stwardnienie rozsiane"
3. Agnieszka Iskra za pracę pt. "Ocena jakości życia osób chorych na stwardnienie rozsiane.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy. To miło, że stwardnienie rozsiane znajduje się w kręgu zainteresowania młodych badaczy.Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies