KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

28 Październik , 2021
"Psycha mi siada" - podcast w ramach kampanii "Zapytaj o SM"

"Psycha mi siada" - podcast w ramach kampanii "Zapytaj o SM"

Czy to prawda, że osoby ze stwardnieniem rozsianym mają większe ryzyko zachorowania na depresję? Czy po diagnozie stwardnienia rozsianego mogą pojawić się stany lękowe lub napady paniki? Jakie sygnały powinny skłonić do wizyty u psychologa lub psychiatry?

Te i wiele innych kwestii omawianych jest w trzecim odcinku serii podcastów „Zapytaj o SM”. Gościem odcinka jest Katarzyna Kucewicz psycholog-psychoterapeuta, seksuolożka, która od ponad 10 lat zajmuje się pracą z pacjentami przewlekle chorymi, ich opiekunami oraz pomaga w radzeniu sobie z chorobą. Jest stałą felietonistką magazynu Wysokie Obcasy a dodatkowo prowadzi konto na Instagramie o nazwie "psycholog na insta".

 Link do odsłuchania na Spotify: https://open.spotify.com/episode/7hlAusCWu9xVouEqKNk5s6

 Rozmowę prowadzi Joanna Dronka-Skrzypczak, chorująca na SM edukatorka zdrowia i psychoedukatorka w zakresie psychosomatyki oraz autorka kanału na YouTube „O, choroba”.

Podcast jest częścią kampanii edukacyjnej „Zapytaj o SM”, której celem jest budowanie świadomości na temat stwardnienia rozsianego oraz zachęcenie pacjentów do inicjowania partnerskiej komunikacji z lekarzem na temat swojej choroby.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę kampanii www.zapytajosm.pl

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies