KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

20 Listopad , 2021
Spotkanie z Beniaminem

Spotkanie z Beniaminem

Okulary z pianką śnieżną i czytanie tekstu, gumki recepturki na palcach i rozwiązywanie krzyżówek, kalambury...to tylko kilka sposobów by rozmawiać z dziećmi o chorobie.
Podczas spotkań mówimy o SM, wrażliwości i pomocy ludziom chorym, nie tylko na stwardnienie rozsiane. Pomaga nam w tym Beniamin i jego mama chora na SM Julia.
Staramy się obrazowo pokazać jak funkcjonuje OUN (Ośrodkowy Układ Nerwowy) dlatego rozmawiamy o autostradach w mózgu i objazdach w momencie uszkodzenia mieliny.
Wracamy do spotkań z Beniaminem dla najmłodszych.
Dzieci, które dziś spotykamy kiedyś wyrosną na wrażliwych i pomocnych dorosłych.
Szkoły Podstawowe - na razie tylko z Warszawy - szczególnie klasy II i III zainteresowane "Spotkaniem z Beniaminem" - zapraszamy do kontaktu z naszym biurem mailowo biuro@ptsr.org.pl lub telefonicznie 22 241 39 86.
Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies