KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

22 Listopad , 2021
Webinar "Zaburzenia funkcji seksualnych u kobiet. Co powinnaś wiedzieć, chorując na SM."

Webinar "Zaburzenia funkcji seksualnych u kobiet. Co powinnaś wiedzieć, chorując na SM."

Zaburzenia seksualne są jednym z objawów stwardnienia rozsianego, pojawiających się na różnych etapach choroby i wynikających z nieprawidłowego działania układu nerwowego.
Mogą różnić się nasileniem i dotyczyć różnych sfer seksualności. Dysfunkcje seksualne mogą w istotny sposób wpływać na codzienne funkcjonowanie, obniżając jakość życia i samoocenę. Szczęśliwie, jest wiele metod na efektywne radzenie sobie z tym zaburzeniem, ważna jest jednak wiedza i konsultacja ze specjalistami.

Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego zaprasza na webinar skierowany do kobiet z SM pt. „Zaburzenia seksualne u kobiet. Co powinnaś wiedzieć, chorując na SM.”

Prelegentkami będą:
dr Kornelia Zaręba – lekarka ze specjalizacją z położnictwa i ginekologii, endokrynologii, seksuologii, w trakcie specjalizacji z balneologii i medycyny fizykalnej.
dr Agnieszka Chrobok – psycholog, psychoterapeutka i seksuolożka.

Spotkanie poprowadzi Dominika Czarnota-Szałkowska z Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego.

KIEDY: 23.11.2021, godz.: 18:00

GDZIE: Facebook Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego

Webinar jest całkowicie bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji. 

Partner: Bristol Myers Squibb, Merck

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies