KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

21 Listopad , 2009

XVII Nadzwyczajny Koncert Charytatywny na rzecz Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego

21 listopada 2009 r., Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. K. Szymanowskiego, pod dyrekcją znakomitego Macieja Niesiołowskiego - po raz kolejny zafundował publiczności duchową ucztę, pełną zarówno wykwintnych utworów, jak i doskonałego humoru światowej sławy dyrygenta.

Studio Koncertowe Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego, jak co roku otworzyło gościnnie swe podwoje. Bardzo dobre warunki akustyczne pozwoliły zgromadzonym gościom w pełni cieszyć się kunsztem muzycznym występujących solistów, orkiestry symfonicznej, a także pełnym brzmieniem instrumentów. Miejmy nadzieję, że za rok znowu się spotkamy.

ph1
Maciej Niesiołowski, światowej sławy dyrygent, jak co roku pod swoim przewodnictwem pozwolił wykazać się młodym muzykom.
ph1
Publiczność wypełniła salę po brzegi.
ph1
Puzonistka - to robi wrażenie…
ph1
Gabaryty niektórych instrumentów są dość pokaźne.
ph1
Szczęściarz wyszedł z koncertu z wygranym na loterii obrazem namalowanym przez Jagodę Kołodziejską
ph1
Główne sprawczynie - wśród nich Alina Janowska - aktorka o wielkim sercu i nieprzeciętnej osobowości.
Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies