KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

29 Grudzień , 2021

Walne Zgromadzenie Delegatów PTSR

Informujemy, że w dniu 15 stycznia 2022 roku (sobota) o godzinie 10:30 zostaną wznowione obrady Walnego Zgromadzenia Delegatów Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego.

Celem posiedzenia Walnego Zgromadzenia Delegatów jest głosowanie nad przyjęciem sprawozdania Rady Głównej z działalności za lata 2017-2021, udzieleniem absolutorium ustępującej Radzie Głównej, wyborem nowych władz PTSR – Rady Głównej oraz przyjęciem nowej wersji Statutu PTSR.

Oddziały, których delegaci będą brać udział w posiedzeniu prosimy o kontakt i przesłanie, na adres biura lub mailowo (m.szymanska@ptsr.org.pl), informację na temat liczby delegatów, oraz ich dane (imiona i nazwiska) do dnia 10 stycznia 2022 r. 

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości proszę o kontakt z biurem Rady Głównej pod numerem telefonu 22 241 39 86, z panią Martą Szymańską.

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies