KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

18 Luty , 2022
Warsztaty o komunikacji w ramach kampanii "Zapytaj o SM"

Warsztaty o komunikacji w ramach kampanii "Zapytaj o SM"

Rozmowy na temat choroby nie należą do łatwych i często wiążą się licznymi emocjami. Czasem, z powodu stresu wywołanego wizytą lub onieśmielenia, boimy się zadać pytania, które mają dla nas ogromne znaczenie. Ważne jest jednak, by komunikacja z lekarzem i pozostałym personelem medycznym była otwarta, szczera i pełna zaufania.

Chcąc pomóc Wam w rozmowach o chorobie, w ramach kampanii „Zapytaj o SM”, Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego oraz Fundacja PTSR zapraszają na warsztat dla osób z SM dotyczący komunikacji.

Spotkanie poprowadzi Natalia Tur – socjolożka prowadząca na Facebooku i na Instagramie profil "Nishka" oraz Anna Łazewska – psycholożka.

KIEDY: 26.02.2022 w godzinach 11:30-14:00.
GDZIE: Stacja Muranów, ul. Generała W. Andersa 13, 00-159 Warszawa

Aby zgłosić się na warsztaty prosimy o uzupełnienie ANKIETY ZGŁOSZENIOWEJ do 22.02.2022.

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona. Skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Zapraszamy osoby z całej Polski, jednak nie zwracamy kosztów dojazdu na warsztaty i ewentualnego noclegu.

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies