Światowy Dzień SM 2022 - dołączcie do obchodów
Przygotowując się do obchodów Światowego Dnia SM (30 maja), chcielibyśmy z tej okazji stworzyć krótkie wideo, w którym bliscy osób ze stwardnieniem rozsianym opowiadają nam o swoich doświadczeniach z SM. Wszystko to w myśl tematu obchodów „SM. Więzi, kontakty, relacje”. Zapraszamy do udziału Was i Waszych bliskich.
Pragniemy, abyście podzielili się z nami krótkim nagraniem a w nim odpowiedzią na jedno z poniższych pytań:
1. “Czego o radzeniu sobie z chorobą nauczył mnie mój bliski z SM?” – dla członków rodzin, przyjaciół, którzy wspierają osoby ze stwardnieniem rozsianym.
2. „Za co chcesz podziękować osobie bliskiej?” – dla osób z SM, w kontekście bycia wspieranym w radzeniu sobie z SM.
Szukamy pozytywnych przykładów wsparcia, dzielenia się doświadczeniami, tego co osoby z SM chcą powiedzieć swoim bliskim i co bliscy chcą powiedzieć innym wspierającym.
Nie chcesz się nagrywać?
Możesz nadesłać nam swoją odpowiedź w formie nagrania głosowego (bez obrazu), albo w formie pisemnej. Byłoby fajnie, gdybyś do takiego nagrania dołączył swoje zdjęcie.
Jak wykorzystamy Wasze wypowiedzi?
Przedstawimy je w formie filmu wideo, który w trakcie obchodów Światowego Dnia SM opublikujemy na stronie www.ptsr.org.pl, na Youtube naszej organizacji, a także w mediach społecznościowych, w magazynie „SM Express”. Będziemy wykorzystywać wasze odpowiedzi również w „SM Expressie”, na stronie www.ptsr.org.pl, w mediach społecznościowych organizacji.
Zgoda na przetwarzanie wizerunku
Wraz z filmem/nagraniem głosowym/wypowiedzią pisemną prosimy o przesłanie zgody na przetwarzanie wizerunku.
Długość nagrania
Potrzebne są nam krótkie wypowiedzi, każda powinna trwać nie więcej niż 20 sekund. Może to być nawet jedno zdanie, ważne, by było odpowiedzią na pytanie i pokazywała pozytywny przykład.
Jak nagrywać?
- Możecie nagrać film komórką. Nagrywając komórką, wyłącznie - na czas nagrywania wszystkie powiadomienia aplikacji.
- Postawcie telefon w odpowiednim miejscu, najlepiej na twardym podłożu, w odpowiedniej odległości, tak by było Was widać, ale i słychać. Nie pod słońce. Nie nagrywacie np. idąc, ponieważ nagranie będzie „skakać”, a głos będzie mniej wyraźny.
- Nagrywając sam głos, ustawcie mikrofon w odpowiedniej odległości od twarzy.
- Najlepiej nagrywajcie tam, gdzie jest cicho.
- Możecie wysłać nam swoje nagranie przez WeTransfer na adres m.szantroch@ptsr.org.pl
Warunki
Nie gwarantujemy, że nagranie znajdzie się w tworzonym przez nas materiale wideo.
Podpisanie zgody na przetwarzanie wizerunku (załączone poniżej).