KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

29 Wrzesień , 2022
Idź na rekord. Wygraj z nadciśnieniem tętniczym

Idź na rekord. Wygraj z nadciśnieniem tętniczym

Wydarzenie odbędzie się 6 października (czwartek), w Warszawie w klubie Stodoła (ul. Stefana Batorego 10) o godzinie 12:00. Każdy, kto ukończył 18 lat może stać się uczestnikiem tego niecodziennego wyzwania. Nie wymagana jest wcześniejsza rejestracja (wejście na miejsce wydarzenia od godziny 11:00).

 

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Piotr Gruszka,  siatkarz, trener, rekordzista pod względem liczby meczów rozegranych w reprezentacji Polski, Ambasador XIX edycji kampanii Servier dla Serca, który po raz kolejny zwraca uwagę na aspekt aktywności fizycznej podkreślając, że sport to nie tylko dobre samopoczucie i smukła sylwetka, ale przede wszystkim środek prewencyjny przed większością chorób – w tym przed nadciśnieniem tętniczym. Zachęca do wykonywania nawet tych najprostszych ćwiczeń, jak marsz czy spacery, bo naprawdę warto!

 

Dodatkowo, wszystkich zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych badań profilaktycznych w zakresie profilaktyki chorób układu sercowo - naczyniowego. Tego dnia, do godziny 18:00 będzie możliwość skorzystania z następujących badań:

 

  • Pomiar ciśnienia tętniczego,
  • Pomiar stężenia cukru
  • Pomiar cholesterolu (dobry, zły, trójglicerydy)
  • Pomiar wskaźnika BMI (masy ciała).
  • W uzasadnionych przypadkach zapewniona zostaje konsultacji kardiologicznej oraz badania EKG serca. 

 

W przypadku zainteresowania Państwa obecnością na wydarzeniu, jesteśmy w stanie zorganizowanej grupie zagwarantować transport (do Klubu Stodoła oraz z powrotem). Prosimy o kontakt z biurem RG PSTR.

 

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies