KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

22 Luty , 2023
Informacja dot. Oddziału Wielkopolska

Informacja dot. Oddziału Wielkopolska

 Oddział PTSR Wielkopolska został wykreślony z listy OPP. W związku z powyższym, nie tylko O/Wielkopolska, ale również wszystkie osoby posiadające w O/Wielkopolska subkonta nie mogą zbierać 1,5% podatku w obecnym okresie rozliczeniowym PIT wykorzystując KRS O/Wielkopolska. Mogą za to zbierać środki na innych subkontach – istnieje możliwość przystąpienia do programu subkont „Program Leczenia, Rehabilitacji i Wsparcia (PLRiW)” prowadzonego przez Biuro Rady Głównej PTSR, z siedzibą w Warszawie.

Posiadacz subkonta w O/Wielkopolska może zatem w Biurze Rady Głównej PTSR bez problemu założyć subkonto i zbierać na nim 1,5% podatku w obecnym okresie rozliczeniowym. Należy jedynie podpisać Porozumienie o założeniu subkonta z Biurem Rady Głównej PTSR z siedzibą ul. Nowolipki 2A, 00-160 Warszawa. Aby wszystko przebiegało właściwie, po założeniu subkonta w Biurze Rady Głównej PTSR, posiadacze subkont muszą poinformować potencjalnych darczyńców, by ci, przekazując 1,5% wpisywali KRS Biura Rady Głównej PTSR: 0000083356.

Wszelkie informacje możecie Państwo uzyskać pod numerem telefonu Biura RG PTSR +48 535 535 437 lub mailowo e-mail mam.szanse@ptsr.org.pl

Niezależnie od tego zgłaszają się do nas kolejne Oddziały PTSR gotowe pomóc.

A co z posiadanymi JUŻ środkami osób mających subkonta w O/Wielkopolska? Oddział Wielkopolska uzyskał opinię od prawnika i środki, które dotychczas Państwo zgromadzili na subkontach możecie Państwo w dalszym ciągu wydatkować w obecnym roku.

Obecna sytuacja jest niezwykle trudna i Rada Oddziału Wielkopolska zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji. Dokłada wszelkich starań, by jak najszybciej został przywrócony do wykazu organizacji uprawnionych do zbierania 1,5% podatku.

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies