KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

28 Luty , 2023
LISTA STU 2022: SYSTEM OCHRONY ZDROWIA

LISTA STU 2022: SYSTEM OCHRONY ZDROWIA

Puls Medycyny opublikował wczoraj Listę 100 najbardziej wpływowych osób w polskim systemie ochrony zdrowia w 2022r.
Celem rankingu jest wyróżnienie stu osób, które miały największy pozytywny wpływ na rozwój polskiej medycyny i stu osób, które miały największy pozytywny wpływ na rozwój polskiego systemu ochrony zdrowia w 2022 r.
Ranking powstaje we współpracy z jurorami zaproszonymi przez Organizatora. Jurorzy głosują osobno w dwóch kategoriach rankingowych: Medycyna oraz System ochrony zdrowia.
W tym roku na liście przetasowania awansowało 36 osób - w tym pan Tomasz Połeć, 32 osoby zadebiutowały czy też powróciły na listę po nieobecności, 30 osób zajęło niższe pozycje, a 2 zachowały pozycję z poprzedniego rankingu.
Na liście po raz kolejny - tym razem na 63 pozycji - znalazł się pan Tomasz Połeć, przewodniczący Rady Głównej Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego, redaktor naczelny dwumiesięcznika „SM Express”.
Gratulujemy i cieszymy się odbierając to wyróżnienie pana Przewodniczącego jako symboliczne uznanie dla całego środowiska osób skupionych wokół chorych na stwardnienie rozsiane uznanych lekarzy, wysokiej klasy specjalistów, wykładowców Uniwersytetów Medycznych i działaczy Towarzystwa, którzy przez cały rok starają się i działają na rzecz poprawy sytuacji osób chorych i to na poziomie centralnym a także w regionach.
Pan Tomasz Połeć dziękując i ciesząc się z tego wyróżnienia na gorąco powiedział:
"Nie byłoby tego wyróżnienia, nie byłoby to możliwe, gdyby nie wysiłek wielu osób... Ja jedynie poprzez funkcję jaką pełnię jako Przewodniczący PTSR staję się naturalnie widocznym rzecznikiem tych działań i wysiłków jakie są udziałem wielu osób - w staraniach o poprawę sytuacji chorych na SM w Polsce. Co ważne, nie tylko tych osób widocznych, zasiadających w naszej Doradczej Komisji Medycznej, specjalistów i lekarzy związanych z PTSR, działaczy i polityków działających w Parlamentarnym Zespole ds. Stwardnienia Rozsianego, działaczy Towarzystwa z różnych regionów Polski, ale także pracowników biura Rady Głównej, którzy trwając przy Radzie bardzo aktywnie i z zaangażowaniem wspierają moje działania w oparciu o wielkie doświadczenie i wiedzę z zakresu ochrony zdrowia, leczenia i rehabilitacji osób chorych."
Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies