KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

25 Kwiecień , 2023
SZUKAMY PIELĘGNIARKI do pracy zdalnej!

SZUKAMY PIELĘGNIARKI do pracy zdalnej!

Projekt realizować będziemy od 1.05.2023 do 30.03.2024r.

Pielęgniarka będzie udzielała konsultacji dostarczając informacji na temat samoopieki i dbania o siebie. W szczególności zaś udzielać ma informacji na temat samoopieki w zakresie potrzebnym osobom z niepełnosprawnościami, zwłaszcza ruchową, ale też w zakresie radzenia sobie z problemami wynikającymi ze stwardnienia rozsianego, jak np. odleżynami, problemami z pracą pęcherza moczowego, wypróżnieniami, dotyczyć będzie wsparcia w czynnościach codziennych chorego poprzez edukację i informowanie o sposobach wykorzystania odpowiednich narzędzi wspomagających i sprzętu rehabilitacyjnego, przechowywania leków czy dokonywania w bezpieczny sposób podania leków stosowanych w programach terapeutycznych poprzez zastrzyk.

Liczba świadczonych godzin wsparcia w ramach projektu to średnio 5 konsultacji na miesiąc łącznie w ww terminie ma się ich odbyć 60. Czas trwania 1 konsultacji to 1 godzina.

Konsultacje mogą odbywać się telefonicznie lub mailowo – osobom zainteresowanym preferującym pracę poza domem możemy udostępnić nasze biuro na ul. Nowolipki 2 a w Warszawie.

Projekt nie przewiduje konsultacji w domu pacjenta.

 

Informacje szczegółowe

Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego

Biuro Rady Głównej PTSR

a.gryzewska@ptsr.org.pl

kom. 530-339-093

 

Wymagane dyplom pielęgniarstwa, dodatkowo mile widziane będzie doświadczenie w pracy z osobami chorymi neurologicznie, w tym na stwardnienie rozsiane i z niepełnosprawnością.

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies