KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

29 Kwiecień , 2023
Kolejna edycja warsztatów "SM. Nie panikuj, działaj!"

Kolejna edycja warsztatów "SM. Nie panikuj, działaj!"

Chcesz dowiedzieć się więcej o SM i radzeniu sobie z chorobą, poznać inne osoby chore na SM, dzielić się zdobytą wiedzą z innymi?  Zgłoś się i weź udział w cyklu fantastycznych warsztatów pt.: "SM? Nie panikuj, działaj!". Spotkania to znakomita okazja, by w gronie osób podobnych do Ciebie porozmawiać z ekspertami o emocjach i kwestiach psychologicznych związanych z diagnozą SM, ale też o objawach choroby i jak sobie z nimi radzić, aktywności fizycznej, zdrowym trybie życia, pracy. 

W trakcie spotkań planujemy gościć: psychologa (1-wsze spotkanie), neurologa (2-ie spotkanie), fizjoterapeutę i dietetyka (3-cie spotkanie).
Terminy spotkań: 20.05.2023 (sobota, start: 11:00), 30.05.2023 (wtorek, start: 18:00), 17.06.2023 (sobota, start: 11:00).

Do kogo kierowane są warsztaty?
Do osób chorujących na stwardnienie rozsiane (SM) pomiędzy 20 a 35 roku życia.
Warsztaty będą prowadzone przez aplikację ZOOM, dlatego zapraszamy osoby z całej Polski!

Liczba miejsc ograniczona! Aby wziąć udział w spotkaniach należy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy do 12.05.2023. Uczestników poinformujemy mailowo lub telefonicznie o ich udziale w warsztatach.

Zgłaszając się, pamiętaj o 2 rzeczach:
- w trakcie warsztatów będzie trzeba korzystać z kamery i mikrofonu, aby zapewnić możliwość integracji uczestników.
- to cykl trzech spotkań. Sprawdź swoją dostępność w podanych terminach!

 Link do zapisów: https://forms.gle/sXqNsruGh8HQYGmu6

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies