KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

30 Maj , 2023
Światowy Dzień SM - łączymy się!

Światowy Dzień SM - łączymy się!

To już dziś! Światowy Dzień Stwardnienia Rozsianego!

Wielkie święto osób z SM i ich bliskich, organizacji pozarządowych, lekarzy, naukowców oraz wszystkich innych, którzy wspierają chorych na stwardnienie rozsiane.
To dzień, w którym mówimy o wsparciu, o budowaniu więzów i relacji, o dbaniu o siebie. Ale przede wszystkim - jesteśmy razem!
To też okazja by mówić o sukcesach i o tym ile zmieniło się z leczeniu osób z SM w Polsce.

Z okazji Światowego Dnia SM przewodniczący PTSR - Tomasz Połeć nagrał krótkie życzenia.

Ale to nie wszystko! Dziś czeka na Was prof. Selmaj, który w trakcie webinaru o godzinie 16:00 (na naszym Facebooku) odpowiadać będzie na pytania zadane w ramach kampanii Zapytaj o SM.
Dziś również na profilu na Facebooku Multiple Sclerosis International Federation macie okazać pięknego utworu "Stand by me" w wykonaniu osób chorych z całego świata.
A osoby, które są dziś w Warszawie - wypatrujcie oświetlonego na pomarańczowo Pałac Kultury i Nauki Warszawa, a także Mostu Śląsko-Dąbrowskiego. Może warto sobie zrobić na ich tle zdjęcie z dłońmi ułożonymi w serduszko

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies