KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

30 Czerwiec , 2023
Weź udział w międzynarodowym badaniu dot. objawów SM

Weź udział w międzynarodowym badaniu dot. objawów SM

Zachęcamy Państwa do wypełnienia ankiety na temat objawów stwardnienia rozsianego przygotowanej przez Europejską Platformę Stwardnienia Rozsianego! Celem badania, prowadzonego wśród respondentów z 23 krajów europejskich, jest lepsze zrozumienie objawów SM. Chcemy sprawdzić częstość ich występowania, nasilenie, które z nich są dla osób chorych szczególnie dotkliwe i jak sobie z nimi radzą.

Mamy już ponad 200 odpowiedzi, za co serdecznie dziękujemy. Potrzebujemy jeszcze 600! Pomóżcie nam, bo im więcej z Was zaangażuje się w badanie, tym dane będą bardziej wiarygodne.

Zobaczmy jak to wygląda Polska na tle innych krajów! Wyniki posłużą nam do dalszych intensywnych działań na rzecz zwiększenia dostępności terapii objawowych i kompleksowej rehabilitacji dla osób na każdym etapie choroby!

Kliknij i wypełnij ankietę: http://impactofms.com/

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies