KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

08 Grudzień , 2011

Ogólnopolska Gala Wolontariatu w Fabryce Trzciny.

1 grudnia w warszawskiej Fabryce Trzciny obyła się Ogólnopolska Gala Wolontariatu. Podczas uroczystości wręczono nagrody wolontariuszom i organizacjom za działania promujące wolontariat w kraju i Europie. Rozstrzygnięte zostały trzy konkursy: "Barwy wolontariaty, międzynarodowy "Odkryj e-wolontariat" oraz na organizacje przyjazną wolontariuszom. Na galę zorganizowaną przez Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu oraz Fundację Dobra Sieć przybyło wielu znamienitych gości, wśród nich przedstawicielka kancelarii prezydenta, minister Irena Wójcicka.

Po raz kolejny Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego zostało uhonorowane tytułem "Organizacji Przyjaznej Wolontariuszom". Organizacja znalazła się w gronie 70 wyróżnionych. Była to pierwsza edycja konkursu organizowanego przez Sieć Centrów Wolontariatu w Polsce, a certyfikat przyznany jest na lata 2012-2013. Ta nagroda szczególnie cieszy, bo otrzymaliśmy ją w Roku Wolontariatu. Jesteśmy dumni, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju popularności w kraju tego szczególnego rodzaju pracy, jakim jest wolontariat.

Jeszcze raz wyrażam swoje ogromną wdzięczność i ślę podziękowania tym, którzy pomagali naszej organizacji, a tym samym chorym na stwardnienie rozsiane. Gratuluje także Oddziałowi Warszawskiemu PTSR, który również otrzymał wyróżnienie dla "Organizacji Przyjaznej Wolontariuszom". Mam nadzieję, że tytuł ten będzie nas wszystkich jeszcze bardziej mobilizował do dalszej pracy.


Scan certyfikatu: Organizacja przyjazna wolontariuszom
Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies