KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

15 Luty , 2024
Dlaczego warto założyć subkonto w naszej organizacji

Dlaczego warto założyć subkonto w naszej organizacji

#sm #stwardnienierozsiane #zdrowie #subkonto

Chyba już przekonaliśmy Was, że warto założyć subkonto w Polskim Towarzystwie Stwardnienia Rozsianego. Posiadając je możecie gromadzić środki na zakup towarów, usług i wsparcia, które pomogą Wam w codziennym życiu z chorobą lub z niepełnosprawnością. Warto to zrobić właśnie teraz, bowiem zbliża się czas rozliczeń podatku PIT, który jest jednym ze sposobów na pozyskanie wkładu na subkonto. Każda osoba rozliczająca swój PIT (np. ktoś z rodziny, nawet dziadek czy babcia, znajomi) może przekazać 1,5% podatku na wybraną organizację pożytku publicznego (OPP), a w jej ramach - konkretną osobą, czyli na Was.

Dziś jeszcze więcej o dwóch rzeczach.

  1. Subkonto w PTSR założyć jest niezwykle prosto! Możesz do nas zadzwonić pod numer (22) 119 36 88 i wszystko Ci opowiemy. Możesz też napisać na mam.szanse@ptsr.org.pl - prześlemy Ci e-mail ze szczegółowymi wytycznymi do założenia subkonta.
  2. Dlaczego warto? Ze środków ze swojego subkonta możecie kupić naprawdę różnorodne rzeczy, by lepiej radzić sobie ze swoim schorzeniem lub niepełnosprawnością. Wymieniać można bez końca, ale podrzucamy kilka konkretnych przykładów: okulary, soczewki kontaktowe, terapia psychologiczna, urologiczna, turnus rehabilitacyjny, kursy doszkalające, kursy komputerowe, studia, rower stacjonarny, bieżnia, pokrowiec przeciwalergiczny, programy powiększające, ubezpieczenia zdrowotne, usługi stomatologiczne, zakup urządzeń AGD i RTV (np. robota kuchennego) ułatwiających wykonywanie podstawowych czynności.

Załóż zatem subkonto w Polskim Towarzystwie Stwardnienia Rozsianego JUŻ TERAZ i bądź gotów na rozpoczęcie okresu rozliczeniowego❗



Na zdjęciu widać kobietę w białej bluzce i okularach, siedzącą na kanapie i piszącą na laptopie. Przed kanapą stoi wózek inwalidzki.
Na pierwszym planie napisy "Masz SM lub inną chorobę neurologiczną?", "A może jesteś osobą z niepełnosprawnością?" 

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies