KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

08 Marzec , 2024
Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Dzisiaj świętujemy Dzień Kobiet! Z tej okazji składamy wszystkim Paniom życzenia, by życie przynosiło im wiele satysfakcji! Równocześnie chcemy zaprezentować Wam sylwetki dwóch kobiet, które na co dzień, mimo stwardnienia rozsianego, realizują swoje pasje, wierząc, że SM nie zatrzyma ich w robieniu tego, co dla nich ważne.

Pierwsza z nich to, pewnie znana Wam, Anna Trener-Wierciak, lekkoatletka, medalistka, która właśnie przygotowuje się do startu w Igrzyskach Parolimpijskich w Paryżu (ruszają już w sierpniu). Trzymamy za nią mocno kciuk i zachęcamy do kibicowania.

Druga to Ewa, która tuż przed diagnozą SM znalazła swoją pasję - bieganie. Ewa, mimo choroby biega i to ze zdwojoną mocą. Obecnie przygotowuje się do startu w pierwszym biegu Korony Półmaratonów, który już w 24 marca. Również za nią trzymamy kciuki i zachęcamy do kibicowania.

Historie Ani i Ewy przeczytacie w marcowym numerze naszego SM Expressu, które już niedługo!

Ania i Ewa to jedne z wielu Pań z SM, które spełniają swoje marzenia (mamy nadzieję pisać o nich wszystkich więcej). Zachęcamy do tego wszystkie Babeczki! Pamiętajcie, nie musi to być sport, który jest tylko jednym z przykładów, a wiemy, że wiele osób z SM nie może zaangażować się w aktywność fizyczną, tak jak by chciało. To może być wszystko, co kochacie, co sprawia Wam frajdę, radość, przy czym się relaksujecie, co daje Wam poczucie spełnienia!

Wszystkiego dobrego Kochane Babeczki!

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies