KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

19 Styczeń , 2010

Koncert charytatywny w Tarnowskiej hali widowiskowo sportowej

20 lutego 2010 w Tarnowie na hali widowiskowo sportowej w gumniskach odbędzie się koncert charytatywny, z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na działalność tarnowskiego koła Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego.

Gwiazdą wieczoru będzie znany i lubiany tarnowski zespół rockowy TOTENTANZ oraz zaprzyjaźniony Radomski CARRION zdobywający coraz liczniejszą grupę fanów, w koncercie wystąpią również: Dzika Kiszka, Anvision, Przystanek Mrówkowiec, JackKnife

"Zainteresowanie zespołów udziałem w koncercie było bardzo duże i niestety nie mogliśmy wszystkich zaprosić gdyż zwyczajnie zabrakłoby czasu.." Mówi Sebastian Mnich perkusista TOTENTANZ - organizator koncertu. "Impreza startuje o godzinie 16 i potrwa pewnie do 22, wiec szykuje się niezły maraton muzyczny…"

Organizatorami imprezy jest Tarnowskie Centrum Kultury, Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego - koło w Tarnowie oraz Radio RDN Małopolska. "Bardzo się cieszę ze dzięki dobrej woli ludzi, którym nieobojętny jest nasz los udaje się zorganizować taką imprezę… mówi Grzegorz Osucha Przewodniczący koła PTSR, "chcieliśmy serdecznie podziękować organizatorom a wiec TCK , Radiu RDN oraz wszystkim mecenasom i darczyńcom, bez których nie było by możliwe zorganizowanie tego przedsięwzięcia a szczególne podziękowania należą się osobie, która to wszystko zaanimował, Mojemu przyjacielowi Sebastianowi Mnichowi…."

plakat

Dochód z koncertu stowarzyszenie w całości przeznaczy na swoją działalność statutową. Organizacja otrzymała w tym roku dotacje z urzędu miasta na rehabilitacje i wszelkie pozyskane dodatkowe środki wzmocnią na pewno te działania.

Koncert jest również elementem akcji prowadzonej przez PTSR pod nazwą SyMfonia Serc mającej na calu zwiększenie świadomości społecznej na temat choroby i przybliżenia problemów, z którymi chorzy muszą się zmagać, na co dzień.

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies