KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

05 Lipiec , 2012

Mapa SM

Logo Mapy SM

Rok 2012 został ogłoszony Europejskim Rokiem Aktywności Osób Starszych i Solidarności Międzypokoleniowej. W związku z tym Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego poszukuje wolontariuszy, którzy będą łączyć tę właśnie ideę. Celem projektu dofinansowanego przez Fundusz Inicjatyw Obywatelskich będzie rozbudowa "Mapy SM".

W tym roku poszukujemy osób powyżej 50 roku życia oraz poniżej 18. Zadaniem wolontariuszy będzie wyszukiwanie lub weryfikowanie danych placówek, które pomagają chorym na stwardnienie rozsiane. Następnie dane te umieszczane będą na Mapie SM, dzięki czemu chorzy będą mieć łatwy dostęp do informacji.

Prace można wykonywać w domu, pracy lub gdziekolwiek, gdzie wolontariusz będzie mieć dostęp do komputera i internetu! Czas i miejsce pracy zależy wyłącznie od wolontariusza.

Ze swojej strony możemy zaoferować zdobycie doświadczenia zawodowego, podniesienie kwalifikacji, bezstresową pracę w miłym zespole a przede wszystkim pomoc w realizacji projektu. Dodatkowo każdy wolontariusz weźmie udział w szkoleniach - jednym z zakresu wiedzy o samym wolontariacie, drugim na temat działalności PTSR-u i choroby, jaką jest stwardnienie rozsiane. Ponadto planujemy zorganizowanie warsztatów psychologicznych.

Gwarantujemy zdobycie certyfikatu zaświadczającego o odbyciu szkolenia i wolontariatu!

Proponowany zakres obowiązków:

  • wyszukiwanie informacji
  • weryfikacja informacji
  • wprowadzanie danych na Mapę SM

Oferujemy:

  • szkolenia
  • przyjazną atmosferę pracy
  • zdobycie doświadczenia zawodowego i referencji
  • poznanie działalności organizacji pozarządowej "od kuchni"
  • elastyczne godziny pracy

Czas trwania projektu: do 31.12.2012r.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą w nami, napisz lub zadzwoń do nas.

Strona "Mapy SM" jest także dostępna na facebooku. www.facebook.com/MapaSM

Zuzanna Konarska
Koordynator ds. wolontariatu
e-mail: z.konarska@ptsr.org.pl
Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego
Plac Konstytucji 3/94 Warszawa 00-647
tel. (+48 22) 696 57 51 fax (+48 22) 622 94 78; 0 509 946 746

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies