KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

22 Kwiecień , 2013

Dziękujemy organizatorom i uczestnikom akcji „Motoserce”!

W tym roku dzięki zaangażowaniu wielu wspaniałych ludzi udało się zebrać 1774.4 litrów krwi.

Finał V edycji wielkiej zbiórki krwi „Motoserce” organizowanej przez Kongres Polskich Klubów Motocyklowych odbył się 20 kwietnia. Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego było jednym z partnerów generalnych akcji.

Finał akcji zorganizowano w Warszawie w Parku Bródnowskim. Chociaż trochę zabrakło słońca, goście dopisali - w pikniku wzięły udział setki osób.

Oprócz możliwości oddania krwi, która była głównym celem akcji w parku zorganizowano mnóstwo atrakcji dla całej rodziny. Były m.in. występy dzieci i młodzieży z domu kultury, pokazy akrobatyczne, konkursy z nagrodami, symulatory jazdy na motorze, koncerty oraz to, co przyciągnęło najwięcej uczestników – fantastycznymi motocykliści ze swoimi maszynami.

PTSR na swoim stoisku odpowiadał na pytania oraz rozdawał materiały informacyjne.

Chorzy na SM nie mogą oddawać krwi, dlatego ważne by zachęcać jak najwięcej zdrowych osób do podzielenia się sobą – oddania krwi, która ratuje życie.

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies