KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

23 Kwiecień , 2013

MOTOSERCE 2013 w Radomiu

20 kwietnia odbył się w Radomiu, już po raz piaty wiosenny piknik motocyklistów. Pomysłodawcą i organizatorem V Ogólnopolskiej Akcji Krwiodawstwa "Motoserce” są motocykliści zrzeszeni w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych. Współorganizatorem jest Polski Czerwony Krzyż, oraz Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego. Intencją tej imprezy jest pozyskanie krwi oraz zachęcanie wszystkich do jej oddawania. W tegorocznej imprezie w Radomiu zebrano blisko 50 litrów krwi.

Popierając akcję motocyklistów radomski oddział PTSR informował uczestników pikniku o działalności stowarzyszenia w Radomiu oraz o chorobie, jaką jest stwardnienie rozsiane. Chętni wspierali także nasze działania datkami do puszek kwestatorskich. W sobotę przy okazji imprezy udało się zebrać 570,15 PLN na rzecz chorych na stwardnienie rozsiane (Decyzja Prezydenta Miasta Radomia o zbiórkach publicznych nr SO.III.5311.1.2012 z dnia 01.02.2013)

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies