KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

08 Luty , 2010

Uroczysty bal charytatywny organizowany przez Radę Radomską Zakonu Rycerzy Kolumba - podsumowanie.

W dniu 30 stycznia 2010 roku w hotelu AVIATOR w Radomiu odbył się II Bal Charytatywny zorganizowany pod patronatem JE Ks. Biskupa Henryka Tomasika – Ordynariusza Diecezji Radomskiej oraz Pana Andrzeja Kosztowniaka – Prezydenta Miasta Radomia przez Radę Lokalną nr 14004 Rycerzy Kolumba.

Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego Oddział w Radomiu otrzymało kwotę: 35.500,00 zł, na którą składają się środki finansowe pozyskane z aukcji ofiarowanych darów, z przeprowadzonej w trakcie balu loterii fantowej oraz z rozliczenia wpływu za zaproszenia (po pokryciu kosztów organizacyjnych).

Zgodnie z celem charytatywnym balu przekazane środki posłużą na sfinansowanie rehabilitacji osób chorych na stwardnienie rozsiane z regionu radomskiego. Uzyskana kwota pozwoli na zakupienie 710 godzin rehabilitacji domowej dla chorych leżących.

Bal PTSR w RadomiuBal PTSR w Radomiu
Bal PTSR w RadomiuBal PTSR w Radomiu
Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies