KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

13 Maj , 2013

Dziękujemy Zespołowi „Warszawianka” oraz wszystkim uczestnikom akcji „Podaj Serce”

11 maja w Sali Kongresowej odbył się XV już z koncert Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego „Warszawianka” na rzecz chorych na stwardnienie rozsiane.

Podczas koncertu, którego gospodarzem była pani Katarzyna Dowbor, mieliśmy okazję zobaczyć i posłuchać ponad stu młodych, profesjonalnych artystów. Barwne stroje, ciekawe aranżacje i wspaniała choreografia zachwyciły wszystkich widzów.

Oprócz występów „Warszawianka” zorganizowała aukcję i loterię. Zlicytowano płytę winylową Ireny Santor, a także zdjęcia Anny Dymnej i Michała Lorenca – wszystkie ze specjalnymi dedykacjami. W loterii do wygrania było niemal pięćdziesiąt wartościowych nagród.

Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego serdecznie dziękuje Zespołowi „Warszawianka” – kierownictwu, tancerzom, muzykom, a także wszystkim słuchaczom za udział w koncercie i wspieranie osób chorych na SM.

Dziękujemy!

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies