KRS 0000083356
Opcje ustawień
Kontakt

Aktualności

25 Czerwiec , 2013

Dnia 24.05.2013r Sanocki Oddział PTSR gościł dr Joannę Woyciechowską.

Dnia 24.05.2013r Sanocki Oddział PTSR gościł dr Joannę Woyciechowską. Kolejne spotkanie ponownie okazało się bardzo ciekawym. Witaliśmy dr Joannę już jako naszą dobrą znajomą :-) i pierwsze chwile upłynęły na wspomnieniach z poprzedniego pobytu w naszym Oddziale. Dr Joanna pytała też o stan naszego zdrowia, jakie zaszły zmiany... co działo się od czasu Jej pobytu w Polsce... i tak powoli przeszliśmy do tematu "SM". Oczywiście interesowały nas najnowsze doniesienia, badania i ogłoszone wyniki.

Tego typu spotkania zawsze są bardzo ważne dla nas,chorych!Każdy biorący w nich udział "znajdzie" coś dla siebie.

Podkreślanie,oprócz oczywiście leczenia akademickiego ,jak bardzo,ale to bardzo ważne jest nasze nastawienie do SM ma ogromne znaczenie dla naszego stanu zdrowia! Nauczenie się, "mimo wszystko" żyć z SM nie znaczy, że wola walki o powrót do zdrowia ma nas opuścić! Wręcz przeciwnie. Bycie osobą aktywną, pozytywnie nastawioną, wyciszoną wewnętrznie, uśmiechniętą i pełną wiary... dosłownie uczyni CUDA!!!

Powrót
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies